makin
04 خرداد 1402 - 11:43

احداث ۱۵ هزار واحد مسکونی در همدان

نماینده مردم همدان در مجلس از احداث ۱۵ هزار واحد مسکونی در راستای محرومیت‌زدایی خبر داد و گفت: این واحدها توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند، حمیدرضا حاجی‌بابایی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با مسئولان با بیان اینکه مسکن حق تمام مردم است و دولت باید شرایط خانه‌دار شدن آنها را فراهم کند افزود: باید زمین رایگان با وام لازم در اختیار مردم قرار دهیم.

وی از احداث ۱۵ هزار واحد مسکونی در راستای محرومیت‌زدایی در استان خبر داد و گفت: این واحدها توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ساخته می‌شوند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس اشتباه در آمارگیری جمعیت استان را یکی از مشکلات در تخصیص منابع لازم عنوان کرد و گفت: در آمارگیری قبلی جمعیت استان حدود ۱۳۰ هزار نفر کمتر اعلام شد که البته ما اعتراض خود را اعلام کردیم، اما این مساله می‌تواند در تخصیص منابع به استان اثرگذار باشد.

وی با اشاره به برگزاری نشست مشترک استاندار، نماینده ولی فقیه و مجمع نمایندگان استان گفت: همانگونه که در نشست سران قوا به بیان مشکلات پرداخته می‌شود در جلسه نشست مشترک هم هدف این است که به طرح مشکلات و حل آن پرداخته شود.

پایان پیام/ ۳۱۴۰

منبع: فارس
شناسه خبر: 1237548